2013 12 04 /2013 12 05

„Premier“ lyga: „Manchester United“ sensacingai nusileido „Everton“, o Luiso Suarezo šou atnešė lengvą pergalę „Liverpool“

Trečiadienio vakarą „Premier“ lygoje buvo sužaisti 9 mačai. 14-ajame Anglijos pirmenybių ture neapsieita be staigmenų – „Manchester United“ savo aikštėje sensacingai nusileido Liverpulio „Everton“ klubui. Londono „Chelsea“ dėl pergalės turėjo rimtai pakovoti su „Sunderland“, o „Liverpool“ tiesiog nušlavė „Norwich City“. Pastarajame mače labiausiai sužibo Luiso Suarezo žvaigždė – futbolininkas į varžovų vartus susmeigė net keturis įvarčius.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / „Scanpix“ nuotr.

Daugiausiai ažiotažo sukėlusiame susitikime tarp „Manchester United“ futbolininkų ir „Everton“ ekipos pergalę, kiek netikėtai, šventė „Irisai“.

Davido Moyeso ir Maroaune'o Fellaini susitikimas su buvusia komanda baigėsi pralaimėjimu. Vienintelį mačo įvartį 86-ąją mačo minutę įmušė gynėjas Brayanas Oviedo.

„Everton“ per pastaruosius 20 mačų „Old Traford“ stadione buvo 16 kartų pralaimėjęs ir 4 mačus sužaidęs lygiosiomis.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo „Liverpool“ ekipa, atsitiesusi po pralaimėjimo prieš „Hull City“.

Brendano Rodgerso auklėtiniai rezultatu 5:1 nušlavė „Norwich“ klubą. „Pokeriu“ prie pergalės prisidėjo puolėjas Luisas Suarezas. Futbolininkas atakavo varžovų vartus be gailesčio – taiklius smūgius L.Suarezas siuntė 15-ąją, 29-ąją, 35-ąją ir 74-ąją minutėmis. 88-ąją tašką rungtynėse padėjo Raheemas Sterlingas.

„Norwich“ Liverpulio ekipos gynybą sugebėjo įveikti tik kartą – tai 83-ąją minutę padarė Bradley Johnsonas.

Eilinius tris taškus į savo sąskaitą įsirašė čempionate pirmaujantis Londono „Arsenal“ klubas. Nicklaso Bendtnerio (2-ąją minutę) ir Mesuto Ozilo (47-ąją minutę) įvarčiai lėmė pergalę prieš „Hull“ futbolininkus. Londono ekipa laimėjo 2:1.

„Tottenham Hotspur“ ekipa tik mačo pabaigoje 2:1 palaužė namuose rungtyniavusius „Fulham“ futbolininkus.

Pirmieji mače pasižymėjo „Fulham“ futbolininkai – Ashkanas Dejagah 56-ąją minutę išvedė savo ekipa į priekį. 73-ąją minutę Vladas Chirichesas atsakė tiksiu smūgiu į „Fulham“ vartus ir rezultatas buvo 1:1. Pergalingą įvartį 82-ąją minutę įmušė Lewisas Holtby.

Įvarčių fiesta užfiksuota mače tarp „Sunderland“ ir „Chelsea“ klubų. Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 4:3 išvykoje šventė pergalę prieš Guso Poyet treniruojamą komandą.

Pirmieji varžovus nuginklavo „Sunderland“ futbolininkai – 14-ąją minutę Jozy Altidore. Londono ekipa atsakė dviem taikliais šūviais – 14-ąją minutę Frankas Lampardas ir 36-ąją Edenas Hazardas – 2:1.

Po ilgosios pertraukos rezultatą išlygino Johnas O'Shea – 2:2. 62-ąją minutę „Chelsea“ pranašumą sugrąžino Edenas Hazardas – 3:2. 84-ąją minutė į savo vartus kamuolį nukreipė Phillipas Bardsley ir Londono ekipa pirmavo jau 4:2. Paguodos įvartį 86-ąją minutę Phillipas Bardsley įmušė jau į priešininkų vartus. „Chelsea“  laimėjo 4:3.

[1:0] Nathanas Dyeris 45 min.
[2:0] Mathieu Debuchy (į savus vartus) 67 min.
[3:0] Jonjo Shelvey 82 min.

„West Bromwich“ – „Manchester City“ 2:3.
[0:1] Sergio Aguero 9 min.
[0:2] Yaya Toure 24 min.
[0:3] Yaya Toure 74 min.
[1:3] Costelas Pantilimonas 85 min. (į savus vartus)
[2:3] Victoras Anichebe 90 min.

„Stoke“ – „Cardiff“ 0:0

„Premier“ lyga lentelė (komanda, sužaistos rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, pelnyti įvarčiai, praleisti įvarčiai, įvarčių santykis, taškai):