„Premier“ lygoje „Liverpool“ iškovojo pergalę ir pakilo į pirmąją vietą

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje vyko septintojo turo susitikimai. „Liverpool“ ekipa namuose 3:1 palaužė „Crystal Palace“ komandą ir bent trumpam įsitvirtino pirmoje čempionato vietoje.
Luisas Suarezas su vaikais
Luisas Suarezas su vaikais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 13-ąją minutę įmušė Luisas Suarezas. Tai buvo pirmosios futbolininko rungtynės „Anfield“ stadione po ilgesnės pertraukos. Jis į stadioną prieš rungtynes žengė kartu su savo vaikais.

17-ąją minutę antrąjį „Liverpool“ įvartį įmušė kitas komandos lyderis Danielis Sturridge'as. 38-ąją minutę „Liverpool“ komandai 11 metrų baudinį uždirbo Raheemas Sterlingas. Baudinį sėkmingai realizavo komandos kapitonas Stevenas Gerrardas. Po pirmojo kėlinio šeimininkai užtikrintai pirmavo 3:0.

77-ąją minutę „Crystal Palace“ pavyko sušvelninti rezultatą – pasižymėjo Dwightas Gayle'as.

Nepaisant to, Liverpulio komanda šventė pergalę ir su 16 taškų įsitaisė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tiesa, 15 taškų turintis „Arsenal“ klubas yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.