„Premier“ lygoje – minimali „Chelsea“ pergalė prieš „Manchester City“

Pirmadienį vakare rungtynėmis tarp grandų pasibaigė Anglijos „Premier“ lygos 24-asis turas. „Etihad“ stadione „Manchester City“ ekipa 0:1 turėjo pripažinti svečių iš Londono, „Chelsea“ futbolininkų pranašumą.
Branislavas Ivanovičius
Branislavas Ivanovičius / „Scanpix“ nuotr.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis šeimininkai kiek paspaudė varžovus, tačiau pirmojo kėlinio antroje pusėje aikštėje jau dominavo „Chelsea“ ekipa, kurdama vieną progą po kitos.

Branislavas Ivanovičius 32-ąją minutę įmušė įvartį iš išvedė „Chelsea“ į priekį.

Antrajame kėlinyje, kaip ir buvo galima tikėtis, daugiau atakavo Manuelio Pellegrini ekipa, kuriai reikėjo išlyginamojo įvarčio.

Puikų žaidimą pademonstravo „Chelsea“ vartininkas Petras Čechas, keletą kartų išgelbėjęs komandą nuo įvarčių.

Puikaus komandinio žaidimo dėka „Chelsea“ ekipai pavyko išsaugoti pranašumą ir išsivežti tris taškus iš „Etihad“ stadiono.

Ši „mėlynųjų“ pergalė leido pirmoje turnyrinės lentelės vietoje įsitvirtini „Arsenal“ ekipai, kuri turi dviejų taškų pranašumą prieš „Chelsea“ ir „Manchester City“ klubus.