„Premier“ lygoje – nesunkios „Arsenal“ ir „Manchester City“ pergalės

Santi Cazorla
„Scanpix“ nuotr. / Santi Cazorla
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Šeštadienį Anglijoje buvo žaidžiami „Premier“ lygos 22-ojo turo susitikimai, kuriuose pergalėmis džiaugėsi lyderiai Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“. "Liverpool" klubui mače su „Aston Villa“ nepavyko iškovoti pergalės.

Pergalių keliu ir toliau žygiuoja Londono „Arsenal“ futbolininkai. Arsene'o Wengero komada po dviejų Santi Cazorlos tikslių smūgių (57 ir 62-ąją min.) nepaliko vilčių „Fulham“ ekipai.

Pabėgti Londono klubui į priekį neleidžia „Manchester City“. Manuelio Pellegrini vadovaujami futbolininkai rezultatu 4:2 nugalėjo „Cardiff City“ ekipą.

Į priekį komandą 14-ąją min. išvedė Edinas Džeko, tačiau 29-ąją min. Craigas Noone'as rezultatą išlygino.

33-ąją min. „miestiečiams“ persvarą sugrąžino Jesusas Navasas, o artėjant mačui pabaigai pergalę užtvirtino Yaya Toure (76-ąją) ir Sergio Aguero (79-ąją). Paguodos įvartį 90-ąją min. įmušė Fraizoras Campbellas.

Anksčiau vykusiame susitikime „Southampton“ klubas sužaidė lygiosiomis išvykoje 2:2 su „Sunderland“ futbolininkais, tuo tarpu „Newcastle“ 3:1 nugalėjo „West Ham“ ekipą.

Kitame susitikime „Liverpool“ futbolininkai lygiosiomis 2:2  sužaidė su „Aston Villa“ klubu.

Paulo Lamberto auklėtiniai pirmajame kėlinyje žaidė solidžiau nei varžovai ir savo pranašumą įrodė – įvarčius mušė Andreaso Weimanno (25-ąją min) ir Christiano Benteke (37-ąją min.). Tiesa, prieš pat pertrauką 45-ąją min. rezultatą sušvelnino Danielis Sturridge'as.

Antrajame kėlinyje Brendano Rodgerso treniruojama ekipa rezultatą išlygino, kuomet Luiso Suarezo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo komandos kapitonas Stevenas Gerrardas (53-ąją min.). Mačas baigėsi 2:2.

[0:2] Loicas Remy 33 min.
[1:2] Mike Williamsonas (į savus vartus) 45 min.
[1:3] Yohanas Cabaye 90

„Norwich“ – „Hull“ 1 – 0
[1:0] Ryanas Bennettas 87 min.
90 min. Tomas Huddlestone („Hull“) gavo raudoną kortelę

„Crystal Palace“ – „Stoke“ 1:0
[1:0] Jasonas Puncheonas 51 min.