2013 12 16 /00:30

„Primera“ lygoje „Atletico“ be vargo įveikė „Valencia“

Sekmadienį Ispanijoje buvo žaidžiamos ketverios „Primera“ čempionato 16-ojo turo rungtynės.
Raulis Garcia
Raulis Garcia / „Scanpix“ nuotr.

Mače tarp „Sevilla“ ir Bilbao „Athletic“ futbolininkų nugalėtojas nepaaiškėjo, o ekipos išsiskyrė rezultatu 1:1.

Visi įvarčiai krito dar per pirmas šešias rungtynių minutes. Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai iš Sevilijos, kuomet 4-ąją minutę pasižymėjo Alberto Moreno.

Išlyginamąjį mačo įvartį vos po dviejų minučių pelnė Markel Susaeta – 6-ąją min.

„Athletic“ ekipa pirmajame kėlinyje turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę, tačiau tas pats M.Susaeta nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Tuo tarpu Madride taip pat susitiko dvi Ispanijos grandės. „Atletico“ savo aikštėje lengvai nugalėjo „Valencia“ klubą.

Šiame susitikime Diego Simeone treniruojamai ekipai įvarčius pelnė Raulis Garcia (63-ąją min.) bei du kartus pasižymėjęs Diego Costa (59-ąją ir 81-ąją min.), kuris 74-ąją minutę nerealizavo 11 metų baudinio. 3:0.

Kitose rungtynėse „Almeria“ su Barselonos „Espanyol“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o San Sebastiano „Real Sociedad“ 5:1 sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ ekipą.

Ispanijos pirmenybėse ir toliau pirmauja „Barcelona“, savo sąskaitoje turinti 43 taškus. Antroje vietoje rikiuojasi „Atletico“ (40 taškų), o trečiasis „Real“ (38 taškai).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas