Rafaelis Nadalis Abu Dabyje nukovė Rogerį Federerį

Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) pasibaigusio tarptautinio parodomojo vyrų teniso turnyro nugalėtoju tapo pirmoji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis, šeštadienį vienetų finale 7:6 (7:4), 7:6 (7:3) įveikęs antrąjį pagal reitingą ATP klasifikacijoje šveicarą Rogerį Federerį.
Rafaelis Nadalis su turnyro nugalėtojo prizu.
Rafaelis Nadalis su turnyro nugalėtojo prizu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lygioje dvikovoje prireikė net dviejų pratęsimų (angl. tie-break), tačiau abu juos laimėjo R.Nadalis, tapęs turnyro nugalėtoju.

Trečiąją vietą užėmė švedas Robinas Soderlingas 6:4, 7:6 (7:3) privertęs pasiduoti ketvirtojoje pozicijoje likusį Tomašą Berdychą.

Pusfinaliuose R.Nadalis 6:4, 6:4 nugalėjo čeką Tomašą Berdychą, o R.Federeris iš tolesnės kovos eliminavo švedą Robiną Soderlingą – 6:7 (3:7), 6:3, 6:3.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas