2014 02 23 /20:45

Septynių įvarčių fiestoje „Liverpool“ palaužė „Swansea“ futbolininkus, „Tottenham“ pralaimėjo

Sekmadienį Anglijoje buvo sužaistos dvejos XXVII-ojo turo Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. „Anfield“ tvirtovėje savo žiūrovų palaikoma „Liverpool“ ekipa susitiko su „Swansea“. Septynių įvarčių fiestoje 4:3 triumfavo Brendano Rodgerso auklėtiniai.
Jordanas Hendersonas ir Glenas Johnsonas
Jordanas Hendersonas ir Glenas Johnsonas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis krito dar 3-ąją minutę, kai pasižymėjo Danielis Sturridge'as, o įgytą persvarą po 17 minučių padidino Jordanas Hendersonas.

Vis dėlto, per likusį pirmojo kėlinio laiką į vartų tinklą krito dar trys įvarčiai. Per keturias minutes „gulbių“ ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, o įvarčius pelnė Jonjo Shelvey bei Wilfriedas Bony.

36-ąją minutę tas pats D.Sturridge'as dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir pirmasis kėlinys baigėsi „Liverpool“ futbolininku pranašumu.

Kitos 45 minutės nebuvo tokios rezultatyvios, o savo antrąjį įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė „Swansea“ puolėjas J.Bony.

74-ąją minutę „raudoniesiems“ galiausiai pavyko pelnyti pergalingą ir paskutinį šio susitikimo įvartį. Pergalę šeimininkams padovanojo dubliu pasižymėjęs J.Hendersonas.

Kitose rungtynėse „Newcastle“ vienuolikė namuose per pridėtą teisėjo laiką šventė minimalią pergalę prieš „Aston Villa“.

Vakariniame susitikime užfiksuotas netikėtumas – „Norwich City“ namuose palaužė „Tottenham“ futbolininkus.

Vienintelį mačo įvartį 47-ąją minutę įmušė „kanarėlių“ saugas Robertas Snodgrassas.

„Spurs“ vienuolikė po šio turo su 50 taškų žengia penktoje vietoje, „Liverpool“ su 56 užima ketvirtąją poziciją.