2011 10 15 /16:41

Šeštadienio futbolo desertas: „Manchester United“ – „Liverpool“ 1:1

Šeštadienio popietę Anglijos „Premier“ lygos aštuntąjį turą pradėjo šalies futbolo gigantų – „Liverpool“ ir „Machester United“ klubų – dvikova Liverpulyje. Šeimininkai išleido pergalę iš savo rankų ir su pirmenybių lyderiais sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).
Runtynių akimirka
„Manchester United“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmieji į priekį įsiveržė „Liverpool“ futbolininkai, kai po Steveno Gerrardo baudos smūgio kamuolys 68 minutę atsidūrė vartuose – 0:1.

81-ą minutę po Nani pakelto kampinio kamuolį į vartus galva pasiuntė ir rezultatą išlygino Javieras Hernandezas.

Čempionų titulą ginantys „Raudonieji velniai“ šį sezoną „Premier“ lygoje nepatyrė pralaimėjimo skonio – jie laimėjo 6 rungtynes iš 8, dvejas sužaidė lygiosiomis ir 20 taškų išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

„Liverpool“ sąskaitoje – 14 taškų - 4 pergalės, 2 pralaimėjimai ir dvejos lygiosios. Šiuo metu „Liverpool“ turnyrinėje lentelėje žengia penkti.

Tarpusavio rungtynės

Iš pastarųjų šešerių tarpusavio rungtynių tris kartus laimėjo Mančesterio klubas, dvejose pergalę šventė „Liverpool“ ir šeštadienio susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Praėjusį sezoną „Anfield“ stadione po Dirko Kuyto hetriko „Liverpool“ šventė pergalę rezultatu 3:1.

Šios komandos tarpusavyje per visą istoriją yra susitikusios jau 155 kartus. 59 susitikimus laimėjo „raudonieji velniai“, 52-ejas rungtynes laimėjo liverpuliečiai ir 44 kartus rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Beje, rungtynes Liverpulyje stebėjo NBA žvaigždė LeBronas Jamesas.

Reuters/Scanpix nuotr./LeBronas Jamesas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./LeBronas Jamesas

Rungtynių eiga:

Gana netikėtai susitikimą nuo atsarginių suolelio pradėjo abu „raudonųjų velnių“ atakų lyderiai Wayne‘as Rooney ir Javieras Hernandezas, be kurių aikštėje svečiams susikurti itin pavojingas atakas nebuvo lengva.

To pasėkoje antrame rungtynių kėlinyje nuostabų baudos smūgį atliko šeimininkų saugas Stevenas Gerrardas ir rezultatas netikėtai tapo palankus „raudonųjų“ naudai 1-0.

Po šio praleisto įvarčio „United“ strategas Alexas Fergusonas sustiprino puolimą, į aikštę įleisdamas Nani ir Wayne‘ą Rooney. Vos pasirodžius šiems futbolininkams svečių žaidimas tapo kur kas aktyvesnis ir tam dar didesnės įtakos turėjo 77-ą minutę ant žaliosios vejos pasirodęs „Chicharito“.

Po keturių minučių Hernandezas įmušė išlyginamąjį įvartį ir taip rezultatas šiame susitikime tapo dar kartą lygus.

Nors rungtynių pabaigoje „Liverpool“ futbolininkai dar turėjo keletą progų pasižymėti, jomis nebuvo pasinaudota, todėl nuaidėjus finaliniam mačo arbitro švilpukui komandos aikštę paliko rezultatui esant lygiam 1-1.

„Liverpool“ 1 – 1 „Manchester United“
68‘ [1 – 0] Steven Gerrard
81‘ [1 – 1] Javier Hernandez