„Šiauliai“ pirmą kartą pralaužė „Atlanto“ gynybą, tačiau buvo sutriuškinti

Itin jaunos sudėties rungtyniavęs „Šiaulių“ klubas sugebėjo pirmą kartą šiame sezone pelnyti įvartį į Klaipėdos „Atlanto“ vartus, tačiau nutraukti pralaimėjimų serijos Deivio Kančeiskio treniruojamai ekipai nepavyko. Atlantiečiai namuose rezultatu 4:1 (1:1) palaužė pirmenybių autsaiderių pasipriešinimą.
„Atlantas“-„Šiauliai“
„Atlantas“-„Šiauliai“ / alyga.lt nuotr.

Po šios pergalės, kuri „Atlantui“ buvo 18-oji, uostamiesčio komanda padidino atotrūkį nuo ketvirtoje vietoje žengiančios Marijampolės „Sūduvos“ iki penkių taškų. Savo ruožtu Saulės miesto komanda pralaimėjo 23-ią kartą ir yra praleidusi net 82 įvarčius.

Nuo pat pirmų minučių prie svečių vartų nusirito tikras atakų škvalas. Pirmąjį Marko Benetos bandymą – smūgį iš 18 metrų – vartininkas atrėmė, tačiau 8-ą minutę „Atlanto“ atstovas pasižymėjo, priversdamas Edgarą Mikšėną traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Kėlinio pabaigoje „Atlantui“ atsitiko dvi nelaimės

Kėlinio pabaigoje „Atlantui“ atsitiko dvi nelaimės – traumą patyrė Lietuvos rinktinės kandidatas Rolandas Baravykas, o po paskutinę sekundę atlikto šiauliečių smūgio teko traukti kamuolį iš savų vartų tinklo.

Vis dėlto intrigos šiame mače greitai nebeliko – pertraukos metu velnių nuo trenerio gavę atlantiečiai greitai išsprendė visas problemas.

54-ą minutę Roberto Vėževičius smūgį vartininkas atrėmė, tačiau jo komandos draugai pamiršo apie Luką Baranauską, kuriam iš arti beliko atšokusį kamuolį pasiųsti į tuščius vartus.

Po dviejų minučių „Atlanto“ sirgaliai džiaugėsi dar kartą. O. Verbicko smūgis iš 16 metrų neatrodė labai pavojingas, bet 17-metis E. Mikšėnas sužaidė nesėkmingai ir kamuolio nesugavo.

63-ią minutę stadione susirinkę žiūrovai pamatė vieną iš kurioziškiausių įvarčių šiame sezone. Tomas Rapalavičius galva numetė kamuolį vartininkui, tačiau tą padarė per stipriai ir „meistriškai“ jį perkėlė.

Šioje akistatoje įvyko net keletas debiutų

Šioje akistatoje įvyko net keletas debiutų: šiauliečių ekipoje pirmą kartą A lygoje pasirodė Rimvydas Balčiūnas ir vartininkas Milvydas Tupikas, išsaugojęs savo vartus „sausus“.

Savo ruožtu „Atlanto“ komandoje be keitimų rungtyniavo 18-metis gynėjas E. Juška.

Klaipėdos „Atlantas“ – Šiaulių „Šiauliai“  4:1 (1:1)

„Atlantas“: M. Malinauskas, R. Baravykas (44 min. L. Baranauskas), M. Beneta, A. Jepifanovas, E. Juška, J. Raziūnas, A. Bartkus, D. Norvilas, O. Verbickas, R. Vėževičius (55 min. D. Galkevičius), M. Maksimovas (69 min. A. Jurgelevičius).

„Šiauliai“: E. Mikšėnas (65 min. M. Tupikas), S. Jurgilas, T. Rapalavičius, T. Birškys, A. Godinas, A. Mika, J. Petravičius, D. Šešplaukis (78 min. R. Balčiūnas), E. Jankauskas (65 min. J. Ulberkis), D. Medžiaušis, E. Tamulevičius.

Įvarčiai: M.Beneta (8), L. Baranauskas (53), O. Verbickas (55), T. Rapalavičius (į savo vartus – 63) ; T. Birškys (45+1).

Geltonos kortelės: J. Raziūnas (59) ; T. Rapalavičius (65).