Škotijos futbolo pirmenybėse Marius Žaliūkas pašalintas iš aikštės

59-ąjį tašką Škotijos futbolo čempionato rungtynėse iškovojo Mariaus Žaliūko Edinburgo „Hearts“ klubas. Trečią vietą dvylikos komandų turnyre užimanti ekipa varžovų aikštėje susitikimą su devintojoje pozicijoje esančia Edinburgo „Hibernian“ (33 tšk.) vienuolike, kurioje nebuvo registruotas Valdas Trakys, baigęs lygiosiomis 2:2 (1:1).
Edinburgo futbolininkai sužaidė lygiosiomis
Edinburgo futbolininkai sužaidė lygiosiomis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes pagrindinėje sudėtyje pradėjęs Marius Žaliūkas jau 33-ą minutę buvo pašalintas iš aikštės.

Iki to momento „Hearts“ futbolininkai pirmavo po Ryano Stevensono (24 min.) tikslaus smūgio, tačiau netrukus Liamas Milleris (35 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje Ricardo Vazas Te (80 min.) išvedė šeimininkus į priekį.

Rezultatą išlyginti pavyko Stephenui Elliottui (83 min.).

Čempionate pirmauja Glazgo „Celtic“ (67 tšk.) komanda, lenkianti čempionų titulus ginančius Glazgo „Rangers“ (65 tšk.) futbolininkus.

Arvydo Novikovo „St Johnstone“ (34 tšk.) klubas – aštuntas.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas