„Southampton“ iškovojo pirmąją pergalę „Premier“ lygoje

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse žaidžiamos paskutinės dvejos ketvirtojo turo rungtynės.
Susitikimo akimirka
Susitikimo akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Southampton“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su „Norwich“. Ronaldo Koemano vadovaujama komanda rezultatu 3:0 sutriuškino svečius ir šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Pirmasis įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po tikslaus Sadio Mane perdavimo pasižymėjo Graziano Pelle. Per kitas 45 minutes krito dar du įvarčiai, o jų autoriumi tapo Dušanas Tadičius.

Iki šiol „Southampton“ ekipa nebuvo iškovojusi nei vienos pergalės. Jų sąskaitoje buvo dvejos lygiosios ir vienas pralaimėjimas. Tuo tarpu „Norwich“ su 4 taškais rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

18 valandą Lietuvos laiku Anglijoje bus sužaistos paskutinės 4-oje turo rungtynės, kuriose susitiks „Swansea“ ir „Manchester United“ futbolininkai.

„Southampton“ 3 – 0 „Norwich“
45' [1 – 0] G.Pelle
64' [2 – 0] D.Tadič
67' [3 – 0] D.Tadič