„Spurs“ kluptelėjimas „Leicester City“ futbolininkams padovanojo istorinį čempionų titulą

Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkų svajonė dužo į šipulius. Pirmadienio vakarą „Spurs“ svečiuose tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su kita sostinės komanda „Chelsea“ ir šios lygiosios jiems tapo pražūtingos. Likus dviem turams iki čempionato pabaigos „Leicester City“ prieš artimiausius persekiotojus pirmauja septyniais taškais ir užsitikrino čempionų titulą.
Londono „Chelsea“ – Londono „Tottenham Hotspur“
Londono „Chelsea“ – Londono „Tottenham Hotspur“ / „Scanpix“ nuotr.

35-ąją minutę svečius į priekį išvedė Harry Kane'as, o 44-ąją minutę persvarą padvigubino Sonas Heungas-Minas.

Kai atrodė, kad pergalė jau ranka pasiekiama, viskas staiga sugriuvo.

58-ąją minutę šeimininkų gretose pasižymėjo Gary Cahillas, o 83-ąją vinį į „pentinų“ karstą įkalė Edenas Hazardas.

„Leicester City“ komandos futbolininkai ir klubo sirgaliai lemiamą pirmadienio dvikovą stebėjo ekipos lyderio Jamie Vardy namuose. Iš karto po finalinio švilpuko prasidėjo beprotiškas džiaugsmas ir šventinės šėlionės.

Likus dviems turams iki čempionato pabaigos „Tottenham Hotspur“ turi 70 taškų, o „Leicester City“ – 77.

Vienintelį kartą Anglijos vicečempionais iki šiol „Leicester City“ futbolininkai buvo tapę gūdžiais 1929-aisiais.

Lesterio klubui lieka dvikovos namuose su Liverpulio „Everton“ ir svečiuose su „Chelsea“.

„Tottenham Hotspur“ liko akistata namuose su „Southampton“ ir išvyka pas „Newcastle United“.