Stankevičius ir „Valencia“ – Ispanijos futbolo taurės turnyro aštuntfinalyje (video)

Ketvirtadienį atsakomosiose Ispanijos futbolo taurės („Copa del Rey“) turnyro šešioliktfinalio rungtynėse Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ vienuolikė namuose 4:1 (3:1) sutriuškino trečiosios lygos „CD Logrones“ ekipą ir pateko į aštuntfinalį.
M.Stankevičius
M.Stankevičius žaidė visą susitikimą / V.Knyzelio/kaff.lt nuotr.

Pirmąjį susitikimą svečiuose „Valencia“ futbolininkai laimėjo 3:0 (0:0).

Lietuvos futbolininkas ketvirtadienį žaidė visas rungtynes.

Svečiai pirmavo po Juano Antonio Garcios Osado (2 min.) tikslaus smūgio, tačiau šeimininkai dar iki pertraukos pelnė tris įvarčius – dusyk pasižymėjo Isco (24 ir 34 min.), vieną – Vicente (34 min.).

Ketvirtąjį įvartį į svečių vartus antrajame kėlinyje įmušė Sofiane'as Feghuolis (86 min.).

Kitų ketvirtadienį vykusių atsakomųjų šešioliktfinalio mačų rezultatai
: (skliaustuose – lyga, kurioje rungtyniauja ekipa ir pirmųjų šešioliktfinalio rungtynių rezultatai, paryškinta – į kitą etapą patekęs klubas)

Chichono „Sporting“ – Maljorkos „Real“          2:2 (1:3)
„Getafe“ – „Portugalete“ (IV)                   0:0 (1:1)
„Malaga“ – „Hercules“                           3:2 (0:0)

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas