Su „Tauru“ „Žalgiris“ sužaidė be įvarčių

VMFD „Žalgiris“ toliau ruošiasi sezonui. Šeštadienį sostinės komanda sužaidė penktąsias kontrolines rungtynes šiais metais. Su praėjusiame sezone 5-ą vietą A lygoje užėmusiu Tauragės „Tauru“ žaliai balti sužaidė lygiosiomis 0:0.
Vilniaus „Žalgirio“ rungtynės

Apie pusė tūkstančio į „Sportimą“ susirinkusių žiūrovų išvydo aktyvų, dvikovomis ir kieta gynyba pagrįstą futbolą: neoficialiais duomenimis rungtynėse buvo parodytos 5 geltonos kortelės, pirmajame kėlinyje raudoną kortelę prieš save išvydo tauragiškis J. Vaitkus.

Nors kamuolio kontrolė ir žaidimo tempas priklausė VMFD „Žalgirio“ komandai, persvaros vilniečiai įvarčiu paversti nesugebėjo: šalia virpsto skriejo A. Vaskelos, R. Vilėniškio, R. Romančiuko smūgiai, „Tauro“ vartininkas Š. Kilijonas atrėmė pavojingus Y. Mu ir D. Žukausko bandymus. „Žalgirio“ vartams svečiai iš žemaitijos grasė retai.

„Žalgirio“ gretose šeštadienio rungtynėse aikštėje pasirodė 21 futbolininkas. Visą antrą kėlinį žaidė peržiūroje esantys rusas gynėjas J. Bobrovskij bei puolėjas iš Kinijos Y. Mu.

„Žalgirio“ sudėtis:

E. Šetkus (45’ P. Leus); E. Vaitkūnas, T. Sirevičius (45’ I. Steško), T. Gražiūnas (45’ J. Bobrovskij), D. Arlauskis (64’ D. Gunevič), A. Sobolis (45’ K. Gnedojus), R. Vilėniškis (45’ E. Juška), E. Mastianica (70’ D. Žukauskas), G. Barevičius (45’ R. Romančuk), A. Jeršovas (45’ A. Vaskela), I. Morinas (45‘ Y. Mu)

Tai buvo pirmosios VMFD „Žalgirio“ lygiosiomis pasibaigusios rungtynės šiais metais. Iki tol „Žalgiris“ šventė tris pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą.