U–18 rinktinė Suomijoje sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis

Lietuvos U–18 jaunimo rinktinė (1993 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) pirmose draugiškose rungtynėse Suomijoje dvikovoje su vietos bendraamžiais sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3, praneša LFF.
U-18 rinktinė Suomijoje
U-18 rinktinė Suomijoje / lff nuotr.
Temos: 2 Suomija Lietuva

Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) auklėtinių pagrindu sudaryta ekipa su Suomijos U–18 rinktine, kuri pernai žaidė U–17 Europos čempionato „Elitiniame“ etape, susitiko Mansalos miestelyje.

Po pirmojo kėlinio Suomijos futbolininkai pirmavo rezultatu 1:0 (įvartis krito 9 minutę), o antrojo kėlinio pradžioje varžovai pasižymėjo dar kartą. Tačiau jau 48 min. po perdavimo į baudos aikštelę rinktinės debiutantas, Rolandas Gumbrys galva permetė kamuolį per vartininką.

56 min. R.Gumbrys pasižymėjo dar kartą smūgiu į tolimąjį vartų kampą, o į suomių 64 min. įvartį tas pats R.Gumbrys po keturių minučių atsakė tiksliu smūgiu galva po Roko Gedmino perdavimo iš krašto – užfiksuotos lygiosios 3:3.

„Pirmasis kėlinys buvo apylygis, suomiai turėjo nedidelę žaidybinę persvarą. Kai atsilikinėjome 2:0 pradėjome kontroliuoti žaidimą, daug atakuoti ir pavyko įmušti. Pasiteisino keitimai, nes būtent R.Gumbrys išėjo į aikštę po pertraukos. Pavyko atlikti daug pavojingų perdavimų į baudos aikštelę, žaidėjai gerai pereidavo iš aikštės vidurio į ataką. Tačiau yra problemų ginantis, nes praleisti tris įvarčius – pakankamai daug“, – iš Suomijos pasakojo NFA direktorius Raimondas Statkevičius.

Ketvirtadienį lietuviai turės lengvą treniruotę, o penktadienį 18.30 val. Pajulahti sporto instituto stadione susitiks su Suomija dar kartą.

Statistika:

U–18 Suomija – U–18 Lietuva 3:3 (1:0)
Įvarčiai: 9 min. Nikolai Alho, 41 min. Aleksi Paananen, 64 min. Jusu Karvonen (Suomija); 48, 56, 68 min. Rolandas Gumbrys (Lietuva).

Lietuvos U–18 rinktinės sudėtis: Lukas Lidakevičius, Paulius Daukša, Renatas Kapūstinas, Martyn Jefišov, Edvinas Girdvainis, Martynas Dapkus, Dovydas Norvilas (69 min. Markas Beneta), Rokas Gedminas (75 min. Mantvydas Eiza), Arnas Ribokas (41 min. Donatas Kazlauskas), Erikas Grigaitis (41 min. Rolandas Gumbrys), Lukas Baranauskas (65 min. Emilijus Grabys).