Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA Čempionų lygos atrankoje – palankūs burtai Panevėžio „Ekranui“

Pirmosios atrankos rungtynės panevėžiečių lauks liepos 12 arba 13 dienomis svečiuose
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pirmosios atrankos rungtynės panevėžiečių lauks liepos 12 arba 13 dieną svečiuose.
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį UEFA būstinėje Nione (Šveicarija) ištraukti 2011–2012 metų sezono UEFA Čempionų lygos pirmojo ir antrojo kvalifikacinio etapo burtai.

Burtai buvo palankūs Lietuvos A lygos čempionui Panevėžio „Ekranui“, kuris pasirodymą pradės antrajame kvalifikaciniame etape. Ten panevėžiečių lauks „Tre Fiori“ (San Marino) ir „Valletta FC“ (Malta) komandų poros nugalėtoja. Šios ekipos susikaus pirmajame kvalifikaciniame etape.

Pirmąsias antrojo atrankos etapo rungtynes panevėžiečiai liepos 12 arba 13 dieną žais svečiuose, o antrąsias – liepos 19 arba 20 dieną namuose.

UEFA Čempionų lygos pirmojo kvalifikacinio etapo poros (mačai žaidžiami birželio 28–29 ir liepos 5–6 dienomis):

1. „Tre Fiori“ (San Marino) – „Valletta FC“ (Malta)
2. „Santa Coloma“ (Andora) – „Dudelange“ (Liuksemburgas)

UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo poros (mačai žaidžiami liepos 12–13 ir 19–20 dienomis):

1.  Haifos „Maccabi“ (Izraelis) – „Borac“ (Bosnija);
2.  „Mogren“ (Juodkalnija) – Lovečo „Litex“ (Bulgarija);
3.  „Maribor“ (Slovėnija) – 1 etapo 2 poros nugalėtojas;
4.  „Skenderbeu“ (Albanija) – Nikosijos APOEL (Kipras);
5.  Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) – Kustanajaus „Tobol“ (Kazachstanas);
6.  Graco „Sturm“ (Austrija) – „Videoton“ (Vengrija);
7.  „Zestafoni“ (Gruzija) – „Dacia“ (Moldova);
8.  Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija) – Baku „Nefči“ (Azerbaidžanas);
9.  Jerevano „Piunik“ (Armėnija) – „Plzen“ (Čekija)
10. Belgrado „Partizan“ (Serbija) – „Skendija“ (Makedonija);
11. 1 etapo 1 poros nugalėtojas – Panevėžio „Ekranas“;
12. „Malmo FF“ (Švedija) – „HB Torshavn“ (Farerų salos);
13. „Sjamrock Rovers“ (Airija) – Talino „Flora“ (Estija);
14. „Rosenborg“ (Norvegija) – „Breidablik“ (Islandija);
15. Halsinkio HJK (Suomija) – „Bangor City“ (Velsas);
16. Rygos „Skonto“ (Latvija) – Krokuvos „Wisla“ (Lenkija);
17. „Linfield“ (Šiaurės Airija) – Borisovo BATE (Baltarusija);

2011–2012 metų UEFA Čempionų lygos finalinis susitikimas ateinančių metų gegužės 19-ąją bus žaidžiamas Miunchene (Vokietija).

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką