Vienvaldis lyderis – „Tottenham“ tęsia geriausią startą per pusę amžiaus

Londono „Tottenham“ tapo vienvaldžiu šio sezono Anglijos „Premier“ lygos lyderiu.

Naujojo stratego – Ange'o Postecoglou iš Australijos – treniruojamas klubas vėlyvą pirmadienio namie 2:0 (1:0) susitvarkė su kitu Londono klubu „Fulham“.

Abu įvarčius šeimininkai mušė pasinaudoję varžovų gynėjo Calvino Bassey klaidomis.

„Tottenham“ varžovus paspausdavo, C.Bassey atlikdavo netikslų perdavimą, o A.Postecoglou auklėtiniai atsivėrusias erdves versdavo įvarčiais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ange'as Postecoglou

Pirmajame kėlinyje taip pasižymėjo Heung-Min Sonas (36 min.), o po pertraukos savo įvartį identišku būdu pelnė Jamesas Maddisonas (54 min.).

Niekam dar nepralaimėjęs ir 23 taškus iš 27 galimų kol kas surinkęs „Tottenham“ klubas pirmauja „Premier“ lygoje.

Jis dviem taškais lenkia čempiono titulą ginantį „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“.

Tai geriausias „Tottenham“ sezono startas nuo 1960-ųjų, kuomet ekipa laimėjo net 11 pirmųjų rungtynių, o galiausiai tapo ir čempione (antrą ir paskutinį sykį klubo istorijoje).

„Fulham“ su 11 taškų žengia 13-oje pozicijoje.