„Villarreal“ pralaimėjo Sevilijoje ir nepavijo trečioje vietoje žengiančios Mariaus Stankevičiaus Valensijos ekipos

Ispanijos čempionate centrinis Šv. Velykų vakaro ir 33 mačas buvo žaidžiamas tarp vietos „Sevilla” ir svečių „Villarreal” futbolininkų. Rezultatu 3:2 pranašesnė buvo „Sevilla“ ekipa.
„Sevilla“ – „Villarreal“ rungtynių akimirka
„Sevilla“ – „Villarreal“ rungtynių akimirka. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis Sevilijoje krito 9-ą minutę, kuomet Ivanas Rakitičius tiksliu baudos smūgiu nuginklavo svečių vartininką Diego Lopezą, kuris tik akimis palydėjo skriejantį kamuolį.

Kitas šio mačo įvartis buvo pelnytas sužaidus dar penkias minutes, kai po tolimo
Diego Perotti perdavimo Alvaro Negredo vienu lietimu perkėlė kamuolį per „geltonųjų submarinų” vartininką.

Antrame rungtynių kėlinyje, tiksliau jo pradžioje, kur kas geriau atrodė svečiai, kurie 56-ą minutę rezultatą sušvelnino, kai pasižymėjo Carlosas Marchena, bet jau po šešių minučių Romaricas atstatė šeimininkų turėtą dviejų įvarčių persvarą.

73-ą minutę po Santi Cazorla atlikto perdavimo tiksliu smūgiu iš maždaug penkiolikos metrų pasižymėjo aikštelėje po keitimo pasirodęs Giuseppe Rossi, bet tai buvo paskutinis mačo įvartis ir pergalę šventė šeimininkai.

„Villarreal” klubo strategas Juanas Carlosas Garrido po pralaimėtų rungtynių teigė, kad jo vadovaujama komanda nusipelnė iškovoti bent tašką.

„Aš manau, jog mes padarėme pakankamai daug, jog užsitarnautume lygiąsias. Kuomet pralaiminėjome 0:2, mes ėmėme žaisti geriau ir turėjome daug progų, kurių nesugebėjome realizuoti”, – sakė Garrido.

„Po rungtynių lūžio, mes turėjome begales progų išlyginti rezultatą. Progų nerealizavimas mums pakišo koją šiose varžybose. Negalėjome įmušti ir dėl gero varžovų vartininko žaidimo”, – baigė treneris.

Po šio pralaimėjimo „Villarreal” ir toliau išlieka ketvirtoje vietoje. Komanda šešiais taškais atsilieka nuo trečioje pozicijoje žengiančios „Valencia” ekipos.

Tuo tarpu įtikinamą pergalę namuose iškovojo Madrido „Atletico” komanda. Madridiečiai po nesunkios kovos rezultatu 4-1 nugalėjo Valensijos „Levante” futbolininkus.

Visi rezultatai:

„Sevilla” 3 – 2 „Villarreal”
9' [1 – 0] Ivanas Rakitičius
14' [2 – 0] Alvaro Negredo
56' [2 – 1] Carlos Marchena
62' [3 – 1] Romaricas
73' [3 – 2] Giuseppe Rossi
Raudona kortelė: 85' Carlos Marchena („Villarreal”)

„Atletico Madrid” 4 – 1 „Levante”
19' [1 – 0] Mendesas Trindade Eliasas
39' [1 – 1] Felipe Caicedo (11 m.)
50' [2 – 1] Sergio Aguero
70' [3 – 1] Sergio Aguero (11 m)
84' [4 – 1] Gustavo Adolfo Munua (į savus vartus)

„Sporting Gijon” 1 – 0 „Espanyol”
70' [1 – 0] Nacho Novo

„Racing Santander” 1 – 2 „Malaga”
32' [0 – 1] Julio Baptista
35' [0 – 2] Sebastianas Fernandezas
73' [1 – 2] Markusas Rosenbergas

„Mallorca” 2 – 0 „Getafe”
25' [1 – 0] Jose Carlosas Nunesas
67' [2 – 0] Akihiro Ienaga

„Hercules” 1 – 0 „Deportivo La Coruna”
59' [1 – 0] Tiago Filipe Gomesas