Vytautas Andriuškevičius su „Timbers“ į MLS atkrintamąsias nepateko

MLS čempionų titulą gynusi „Portland Timbers“ ekipa liko be atkrintamųjų varžybų. Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse sekmadienį Vytauto Andriuškevičiaus ekipa patyrė skaudų smūgį.
Vytautas Andriuškevičius
Vytautas Andriuškevičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Timbers“ futbolininkai lemiamose rungtynėse išvykoje net 1:4 nusileido aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje užėmusiai „Vancouver Whitecaps“ ekipai ir patys liko septinti.

Pergalės atveju „Timbers“ būtų užėmusi šeštąją vietą ir žaidusi atkrintamosiose.

Paskutinėse sezono rungtynėse V.Andriuškevičius žaidė starto sudėtyje visas 90 minučių.

Įvarčius „Whitecaps“ klubas įmušė 13, 32, 54 ir 55 minutėmis, o 72-ąją minutę D.Valeri 11 metrų baudiniu rezultatą sušvelnino.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai