Diana Rasimovičiūtė sprinto rungtyje – 40-ta

Su biatlonininke Diana Rasimovičiūte siejamos nemenkos viltys Vankuverio olimpiadoje.
Alfredo Pliadžio nuotr. / Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė
0

Švedijos Estersundo mieste tęsiasi biatlono pasaulio taurės pirmo etapo varžybos. Moterų sprinto rungtyje Diana Rasimovičiūtė užėmė 40-ą vietą.

Dianai ir vėl nesisekė šaudyti – trys jos šūviai buvo netaiklūs, o 7,5 km distancijos finiše Lietuvos atstovė 2.34,2 min. atsiliko nuo nugalėtoja tapusios Suomijos sportininkės Kaisos Makarainen (22.42,1 min.). Visi dešimt nugalėtojos šūvių buvo taiklūs. Be klaidų šaudė ir antrą vietą užėmusi vokietė Miriam Gossner, ji  nugalėtojai pralaimėjo 18,7 sek. Trečią vietą sprinte užėmė Baltarusijos biatlonininkė Darija Domračeva, kuri nuo laimėtojos atsiliko 47,1 sek. Tiesa, vienas baltarusės šūvis buvo netaiklus.