2010 07 15

Dešimtajame „Tour de France“ etape pedalus greičiausiai mynė portugalas

Prestižinių dviračių lenktynių „Tour de France“ dešimtąjį etapą trečiadienį komandos „Cervelo Test Team“ narys Ignatas Konovalovas baigė tik 170-as.
S.Paulinho džiaugsmas laimėjus dešimtąjį „Tour de France“ lenktynių etapą
S.Paulinho džiaugsmas laimėjus dešimtąjį „Tour de France“ lenktynių etapą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

179 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 15 minučių 47 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui portugalui Sergio Paulinho.

Dešimtojo etapo rikiuotė

1. Sergio Paulinho (Portugalija)    5 val. 10 min. 56 sek.
2. Vasilijus Kirilenka (Baltarusija)        tas pats laikas
3. Driesas Devenynsas (Belgija)        atsiliko 1 min. 29 sek.
4. Pierre'as Rollandas (Prancūzija)                   1:29
5. Mario Aertsas (Belgija)                         1:33
...
170. Ignatas Konovalovas                         15:47
...
181. Marcusas Burghardtas (Vokietija)                16:53

Bendrojoje įskaitoje po prologo ir dešimties etapų I.Konovalovas iš 150-os pozicijos pakilo į 153-ią ir nuo lenktynių lyderio Andy Schlecko iš Liuksemburgo, kuris trečiadienį finišavo 21-as, atsilieka daugiau nei pusantros valandos.

25-ą vietą etape trečiadienį užėmęs nugalėtojo titulą ginantis ispanas Alberto Contadoras-Velasco bendrojoje įskaitoje lieka antras ir nuo lyderio atsilieka 41 sekunde, o tik 130-as šiame etape finišo liniją kirtęs septyniskart (1999–2005 m.) „Tour de France“ nugalėtojas amerikietis Lance'as Armstrongas (atsilieka 17:22) liko 31-as.