2013 02 13

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate lietuvių duetas iškovojo 9-tą vietą

Vasario 12-17 dienomis kaimyninėje Latvijoje vykstantis Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas prasidėjo mišrių estafečių varžybomis, kuriose Lietuvos atstovai – Gabrielė Keinaitė ir Vitalijus Petrulis iškovojo 9-tą vietą.
Vitalijus Petrulis trasoje
Vitalijus Petrulis trasoje / Donato Lazausko nuotr.

Mišrių estafečių varžybose komandos nariai pakaitomis turėjo įveikti po 3 etapus, kurių kiekvieno ilgis – 2 km.

Lietuvos atstovams nesėkmingai susiklostė pirmieji etapai, padarytos klaidos neleido pakovoti dėl prizinių vietų. Lietuvių duetas trasoje užtruko 1 val. 16 min. 21 sek. ir nuo nugalėtojais tapusios Rusijos komandos atsiliko 17 minučių.

Antrąją vietą iškovojo Švedijos atstovai, kurie trasą įveikė per 1 val. ir 52 sek., bronzos medalius iškovojo norvegų duetas trasoje užtrukęs 1 val. 1 min. ir 25 sek. Čempionato šeimininkų latvių komanda liko 11-ti, o Estijos atstovai užėmė 6-tą vietą.

Trečiadienį Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate sportininkai varžysis vidutinėje trasoje, o iki savaitės pabaigos čempionato dalyviai dar kovos dėl apdovanojimų ilgoje ir sprinto rungtyse bei 3-jų etapų estafečių varžybose.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas