2014 04 10

Gediminas Bagdonas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 29-as

Belgijoje vykusiose 102-osiose tarptautinėse klasikinėse vienadienėse „Scheldeprijs“ dviratininkų lenktynėse „Ag2R La Mondiale“ ekipai atstovaujantis Gediminas Bagdonas užėmė 29-ąją vietą.
Gediminas Bagdonas
Gediminas Bagdonas / Luko Balandžio nuotr.

201 km iš Atverpeno į Schoteną lietuvis baigė kartu su pagrindine grupe, kuri nuotolį įveikė per 4 valandas 33 minutes 53 sekundes.

Nugalėtoju trečius metus iš eilės tapo vokietis Marcelas Kittelis, finišo tiesiojoje aplenkęs amerikietį Tylerą Farrarą, kuris šias lenktynes laimėjo 2010-aisiais, bei trečiojoje pozicijoje likusį olandą Danny Van Poppelį.

Lenktynes baigė 173-s dviratininkai iš 183-jų startavusių.

2005 metais Tomas Vaitkus šiose lenktynėse užėmė antrąją vietą.