2016 07 17

K.Sosna ir Š.Pacevičius apgynė šalies kalnų dviračių kroso čempionų titulus

Šeštadienį Bubiuose (Šiaulių raj.) surengto Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionato nugalėtoja moterų elito grupėje tapo Katažina Sosna („Torpado Factory“), o vyrų elito grupėje triumfavo Šarūnas Pacevičius („Sprint SBR Bank“). Jie apgynė šalies čempionų titulus.
  Katažinai Sosnai – Europos kalnų dviračių maratono čempionato bronza
Katažina Sosna
Temos: 1 Katažina Sosna

Italijos klubui atstovaujanti K. Sosna 19 km (4 ratai po 4,75 km) nuvažiavo per per 1 val. 13 min. bei 27 sek.

Sidabro medalį iškovojo Silvija Latožaitė („Aromitalia – Vaiano – Fondriest“, +40 sek.), o bronzos – Milita Putiatina (VMSC – „Sietynas“, +1 ratas).

Š. Pacevičius 33,25 km (7 ratai po 4,75 km) įveikė per 1 val. 41 min. ir 8 sek.

Sidabro medalis atiteko Domui Manikui („El-Eko sport“, +5 min. 25 sek.), o bronzos – Pauliui Natalevičiui („Focus Vilnius“, +7:45).

Jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje pirmą vietą užėmė Matas Dumčius („Velomanija – Niskama“), antrą – Augustas Marcinkevičius („Fortūna“), o trečią – Laurynas Stasikėlis („VMSC – „Geno“).

Jaunių merginų grupėje (9,5 km.) nugalėjo Greta Karasiovaitė. Antrą vietą užėmė Karolina Černych, o trečią –Natalija Daraškevič (visos trys – VMSC – „Sietynas“).

Jaunių vaikinų grupėje (19 km.) pirmas buvo Domantas Taura („El-Eko sport“), antras – Simonas Žukauskas („Fortūna“), o trečias – Tomas Barauskas (VMSC – „Geno“).

V30 grupėje nugalėtoju tapo Marius Ratkevičius („Focus Vilnius“), V40 grupėje – Svajūnas Ambrazas („S-Sportas“), V50 grupėje – Alvidas Urniežius („S-Sportas“), o mėgėjų grupėje greičiausias buvo Vytautas Anužis („Tinklas“).

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, čempionate dalyvavo per 60 dviratininkų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas