2010 02 18

Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė olimpiados asmeninėse lenktynėse užėmė 30-ą vietą

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių moterų biatlono asmeninėse 15 km lenktynėse ketvirtadienį 25 metų Diana Rasimovičiūtė užėmė 30-ą vietą.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trissyk suklydusi šaudykloje lietuvė, kaip ir 2003 metų pasaulio sprinto čempionė prancūzė Sylvie Becaert, finiše 3 minutes 20,4 sekundės pralaimėjo olimpine čempione tapusiai 28 metų norvegei Torai Berger, kuri tik kartą šovė pro šalį.

Trečiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti D.Rasimovičiūtė ketvirtadienį po pirmosios ugnies linijos buvo tik 52-a, po antrosios pakilo į 24 vietą, po trečiosios smuktelėjo į 32-ą poziciją ir po ketvirtosios pakilo į 31-ą vietą.

Sidabro medalis atiteko be klaidų šaudžiusiai Kazachstano atstovei Jelenai Chrustaliovai. Po aštuonerių metų olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti biatlonininkė nuo čempionės atsiliko 20,7 sekundės.

28,2 sekundės pralaimėjusi norvegei bronzos medaliu džiaugėsi vieną baudos minutę uždirbusi baltarusė Darja Domračeva.

1. Tora Berger (Norvegija)                40 min. 52,8 sek. (1 baudos minutė)
2. Jelena Chrustaliova (Kazachstanas)    atsiliko 20,7 sek. (0)