2011 11 15

Prizininkais tapę lietuviai nepaisė tituluotų pasaulio smiginio žvaigždžių

Latvijos atvirajame smiginio čempionate klubo „Smiginis LT“ žaidėjai Tomas Šakys (142 vieta WDF reitinge) ir Leonidas Smirinenka porinėje rungtyje užėmė trečiąją vietą. Šiose varžybose dalyvavo net 11 iš 32 žaidėjų, pakviestų į Lakeside‘o pasaulio čempionato finalinį etapą. Latvijos atvirasis čempionatas įtrauktas į Pasaulio smiginio federacijos (WDF) ir Britų smiginio organizacijos (BDO) reitingus.
T.Sakys ir L.Smirinenka
T.Sakys ir L.Smirinenka / LDSF nuotr.
Temos: 2 Lietuviai Smiginis

Pakeliui į pusfinalį T.Šakys ir L.Smirinenka rezultatu 4:1 įveikė net anglų žvaigždžių porą Steve Douglas (9 vieta WDF reitinge) ir Clive Barden (26 vieta WDF) o po to 4:3 nugalėjo ir škotų dvejetą (vienas jų -  Alex Lister prieš porą metų yra žaidęs Latvijos atvirojo čempionato asmeninės rungties finale). Tačiau pusfinaliui jėgų jau nepakako. Čia lietuviai rezultatu 0:4 nusileido varžybų nugalėtojams  anglui Alan Norris (6 vieta WDF) ir Velso atstovui Jamie Lewis (28 vieta WDF).

Iš lietuvių asmeninėje rungtyje geriausiai sekėsi 9-16 vietas pasidalijusioms Arūnei Kvedarienei (Kauno “Trajektorija, 255 vieta WDF), Vilmai Armalienei  (“Vilniaus legionas” , 162 vieta WDF) ir Irinai Achrem (Vilniaus “Apuokas”, 439 vieta WDF). Beje, Irina patekusi į 16-tuką susitiko su buvusia pasaulio čempione ruse Anastasia Dobromyslova 6 vieta WDF).

Iš vyrų asmeninėje rungtyje  geriausiai sekėsi Dariui Labanauskui (Kauno “Trajektorija”, 108 vieta WDF) ir Jurijui Stekolnikovui (Mažeikių DARTS sporto klubas, 344 vieta WDF). Jie pasidalijo 17-32 vietomis. Vienas 3:4 pralošęs anglui James Summers (344 vieta WDF), kitas – 0:4 nusileidęs šios rungties finalistui S.Douglas. Leonidas Smirinenka, Erikas Mačiūnas ir Algimantas Razgus užėmė 33-64 vietas iš 170 dalyvių.

Vyrų vienetų varžybose nugalėjo anglas  Paul Jennings (10 vieta WDF), finale įveikęs tautietį S.Douglas. Trečią vietą pasidalijo turkas Emre Toros ir J.Lewis.

Moterų nenugalima liko buvusi pasaulio smiginio čempionė A.Dobromyslova, finale laimėjusi prieš norvegę Rachna David (22 vieta WDF). Trečiąją vietą užėmė švedė Maud Jansson (31 vieta WDF) ir suomė Maret Liiri (14 vieta WDF).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas