2010 04 09

Lietuvos ledo ritulio rinktinė nusileido klubui iš Baltarusijos

Pasiruošimą pasaulio čempionato I diviziono kovoms tęsianti Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė ketvirtadienį 2:4 (2:0, 0:1, 0:3) turėjo pripažinti Minsko „Keramin“ pranašumą.
Pirmuosiuose dviejuose čempionato mūšiuose paslydusi Lietuvos ledo ritulio rinktinė pirmąją pergalę sieks iškovoti antradienį kautynėse su australais.
Lietuvos ledo rinktinės pralaimėjimą lėmė prastai sužaistas antrasis ir trečiasis kėlinys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvos rinktinei įvarčius pelnė: Šarūnas Kuliešius (03:59) ir Povilas Verenis (08:48). Rezultatyvius perdavimus atliko: Tomas Vyšniauskas, Martynas Šlikas, Dovydas Kulevičius ir Nerijus Ališauskas.

„Keramin“ gretose pasižybėjo Stepanas Ponomariovas (31:14), Irekas Chafizovas (41:01), Arturas Tereško (48:06) ir Dmitrijus Šulga (53:55).

Priminsime, jog trečiadienį vykusią poros dvikovą rezultatu 2:1 laimėjo Lietuvos rinktinė.

„Reikia pripažinti, kad šiandien buvome fiziškai silpnesni už varžovus. Kitokios išvados daryti negalime, jei pralaimėjome ir antrą, ir trečią kėlinius, - po rungtynių kalbėjo vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Rimantas Sidaravičius. – Be to įpusėjus antram kėliniui pakeitėme vartininkus. Bet jų kaltinti tikrai negaliu“.

R.Sidaravičius teigė likęs patenkintas po abejų kontrolinių rungtynių prieš „Keramin“ komandą. „Antrajame susitikime mūsų puolimas buvo kur kas įdomesnis. Tikrai turėjome daug progų, - sakė R.Sidaravičius. – Gynyboje visgi šiandien sužaidėme prasčiau. Leidome sau daryti ganėtinai grubių
klaidų – gal ne visuomet puolėjai padėdavo gynėjams. Pirmajame kėlinyje mūsų gynyba buvo tanki, varžovai negalėjo lengvai judėti mūsų zonoje. Vėliau paleidome vadeles“.

Rinktinės treneris neatmeta tikimybės, kad puolėjas, tarp kurių yra nemažai veteranų, tiesiog pavargo. „Kartais jie neatsiranda savo vietose. Reikia dirbti“, - po rungtynių šypsojosi treneris.

Kitas kontrolines rungtynes Lietuvos rinktinė žais balandžio 15 d. su Bresto “Brest” komanda.