2014 02 27

Lietuvos penkiakovininkės pasaulio taurės etape Meksikoje į finalą neprasimušė

Akapulko mieste Meksikoje įvyko pasaulio taurės I etapo merginų atrankos varžybos. Lietuvos atstovėms nepavyko patekti tarp 36 sportininkių, kurios rytoj dalyvaus finale.
Karolina Gužauskaitė, Ieva ir Emilija Serapinaitės – estafetėje iškovojo sidabrą
Karolina Gužauskaitė / „Scanpix“ nuotr.

74 atrankos varžybų dalyvės rungėsi keturkovėje – plaukimo, fechtavimo, bėgimo ir šaudymo rungtyse.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Karolinai Gužauskaitei, kuri surinko 942 taškus ir užėmė 41 vietą. Emilija Serapinaitė (855 taškai) liko 63-ia, Ieva Serapinaitė (820) – 64-a.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas