Lietuvos rankinio lygoje „Dragūnas“ įveikė „Granitą-Gają-Karį“

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai penktą kartą iš eilės yra tapę šalies čempionais
Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai
0

Lietuvos "Vivus.lt rankinio lygos" pirmenybėse septintąją pergalę iškovojo ir lyderio poziciją susigrąžino Klaipėdos "Dragūnas". Lietuvos čempionai šįkart Kaune po atkaklios kovos 25:23 (10:10) nugalėjo Kauno "Granito-Gajos-Kario" rankininkus.

Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį dažniau buvo priekyje – 5:3, 8:5, tačiau visgi kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai išlygino rezultatą – 10:10.

Antrojo kėlinio pradžioje dragūniečiai vėl šiek tiek atitrūko – 15:12 ir iki rungtynių pabaigos kauniečių arčiau 1 įvarčio neprisileido.

„Dragūną“ į pergalę vedė po 7 įvarčius įmetę Mindaugas Dumčius (1 iš 7 m) ir Karolis Stropus, po 4 pridėjo Igoris Kopišinskis (1 iš 7 m) ir Mindaugas Meškauskas, 3 – Jonas Truchanovičius.

Iš kauniečių išsiskyrė Valdas Jarukas, įmetęs 7 įvarčius, Vaidas Drevinskas ir Lukas Feoktistovas pridėjo po 4, Aurimas ir Edvinas Balčiūnai – po 3 įv.