2010 05 03

„Masters“ serijos turnyrą Romoje vėl laimėjo Nadalis (video)

Italijos sostinėje pasibaigusio ATP „Masters“ serijos vyrų teniso turnyro „Internazionali BNL d'Italia“ vienetų varžybų nugalėtoju penktą kartą per šešerius pastaruosius metus tapo trečioji pasaulio raketė ispanas Rafaelis Nadalis.
R.Nadalis Romoje tapo nugalėtoju
R.Nadalis Romoje tapo nugalėtoju / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienio vakarą lietingu oru 7:5, 6:3 jis įveikė tryliktąjį pagal reitingą tautietį Davidą Ferrerą. Finalinis mačas dėl lietaus truko puspenktos valandos.

23 metų R.Nadalis turnyrą Romoje laimėjo 2005–2007 ir 2009 metais bei tapo jau septynioliktojo „Masters“ serijos turnyro čempionu. Tiek pat „Masters“ serijų turnyrų yra laimėjęs tik karjerą jau baigęs amerikietis Andre Agassi.

Be pagrindinio prizo, nugalėtojui atiteko 434 tūkst. eurų čekis bei 1 000 įskaitinių ATP reitingo taškų. D.Ferreras tenkinosi 203 tūkst. eurų piniginiu prizu bei 600 klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo amerikiečiai dvyniai Bobas ir Mike'as Bryanai. Jie finale rezultatu 6:2, 6:3 sutriuškino tautiečius Johną Isnerį bei Samą Querrey.