2010 04 29

NHL favoritai pasitraukė iš Stanley taurės turnyro (video, nuotraukos)

Septintąsias NHL Stanley taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes reguliariojo sezono nugalėtojas Vašingtono „Capitals“ klubas trečiadienį namie 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) pralaimėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkams. Šie laimėjo seriją iki keturių pergalių (4:3) ir iškopė į konferencijos pusfinalį.
Vašingtono „Capitals“ nesėkmė
Vašingtono „Capitals“ nesėkmė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą ketvirtfinalio mačą namie „Capitals“ ledo ritulininkai varžovams po pratęsimo pralaimėjo 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1), o antrosiose rungtynėse po pratęsimo iškovojo pergalę – 6:5 (1:2, 1:2, 3:1, 1:0). Trečią ir ketvirtą serijos mačus išvykoje Vašingtono komanda laimėjo atitinkamai 5:1 (0:0, 4:0, 1:1) ir 6:3 (1:1, 1:1, 4:1).

Penktas mačas savo arenoje „Capitals“ ekipai vėl nebuvo sėkmingas – pralaimėta 1:2 (0:2, 1:0, 0:0), o šeštas rungtynes savo arenoje Monrealio ekipa laimėjo rezultatu 4:1 (2:0, 0:0, 2:1).

Per trečiadienio mačą įvarčius nugalėtojams pelnė Marcas Andre Bergeronas (19:30) ir Dominicas Moore'as (56:24). Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose – Brooksas Laichas (57:44).

Monrealio „Canadiens“ varžovė Rytų konferencijos pusfinalyje (iki keturių pergalių) bus Stanley taurės savininkė Pitsbergo „Penguins“ komanda. Pirmą pusfinalio serijos mačą ekipos penktadienį žais „Penguins“ arenoje.