2010 08 31

Paaiškėjo Lietuvos orientavimosi bėgte čempionai

Savaitgalį Telšių apylinkėse paaiškėjo 2010 metų šalies orientavimosi bėgte pirmenybių nugalėtojai trumpojoje bei ilgosiose rungtyse.
J.V.Gvildys pelnė du aukso medalius
J.V.Gvildys pelnė du aukso medalius / runners.worldofo.com nuotr.

Dviejų aukso medalių savininku tarp vyrų tapo Jonas Vytautas Gvildys. „Medeinos“ klubo narys pirmas finišavo trumpojoje (3 km su 26 kontroliniais punktais (KP) distancijoje (14 min. 24 sek.), o antrąją varžybų dieną buvo nepralenkiamas ilgojoje (14,2 km su 30 KP) rungtyje – 1 valanda 22 minutės bei 18 sekundžių.

Sidabras vyrų trumpojoje rungtyje atiteko „Tako“ klubo atstovui Simonui Krėpštai (14:25), o bronza tenkinosi „Oriens“ klubo sportininkas Vilius Aleliūnas (14:37).

Tokiu tapo principu prizininkai išsirikiavo ir vyrų ilgojoje trasoje – antras buvo S. Krepšta (1:24:39), o trečias finišavo V. Aleliūnas (1:25:58).

Trumpojoje (2,4 km su 21 KP) tarp moterų nugalėjo nugalėjo „Medeinos“ atstovė Gabija Ražaitytė (14:35), aplenkusi Kristiną Rybakovaitę (15:10) ir „Kopos“–SM Gajos“ bei „Ąžuolo“ klubo sportininkę Indrę Valaitę (15:12).

Ilgojoje (10 km su 21 KP) moterų trasoje triumfavo „Dainavos“ atstovė Sandra Paužaitė (1:17:44), antra finišavo G. Ražaitytė (1:22:03), o trečiąja vieta tenkinosi S. Valaitė (1:25:06).