2011 03 25

Pasaulio čempionate dėl bronzos kovos dviratininkė Vilija Sereikaitė (papildyta 18.30 val.)

Olandijoje vykstančiame pasaulio dviračių treko čempionate kovą dėl medalių tęsia Vilija Sereikaitė. Asmeninėse persekiojimo lenktynėse lietuvė 3000 m nuotolį įveikė per 3 minutes 38,073 sek., ir pasiekusi trečią rezultatą tarp visų dalyvių varžysis dėl bronzos medalio.
Vilija Sereikaitė
Vilija Sereikaitė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvės startas apie 22 val. vakaro. V.Sereikaitės varžove dėl medalio bus Jaime Nielsen iš Naujosios Zelandijos.

Kita Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė tarp 16-os dalyvių užėmė 14-ą vietą (3:55,130).

Moterų sprinto rungties atrankoje savo pasirodymą tęsia tik Simona Krupeckaitė, o Gintarė Gaivenytė pasitraukė iš varžybo po šešiolktfinalio etapo.

Pirmajame etape geriausia Lietuvos trekininkė S.Krupeckaitė pasiekė ketvirtą laiką ir 200 metrų distanciją įveikė per 11,291 sek. Šešioliktfinalyje ji įveikė olandę Yvonne Hijgenaar ir 19.30 val. Lietuvos laiku rungsis su Australijos atstove Kaarle McCulloch.

G. Gaivenytė atrankoje aplenkė penkias dalyves o šešiolktfinalyje nusileido ukrainietei Liubov Šulikai.

Pernai pasaulio čempionate Kopenhagoje, Danijoje, S.Krupeckaitė iškovojo net keturis medalius: keirine – aukso, 500 m atskiro starto lenktynėse – sidabro, o asmeninėse ir komandų (su G.Gaivenyte) sprinto rungtyse – bronzos. 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse bronzos medalį pernai iškovojo ir V.Sereikaitė.