2010 09 02

Rimšaitė – pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato Kinijoje finale

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų asmeninių varžybų pusfinalio etapo 28–ių dalyvių A grupėje aštuntąją vietą ketvirtadienį užėmė bei šeštadienį finale dėl pirmenybių apdovanojimo tarp 36 geriausių sportininkių kovos Donata Rimšaitė.
Pristatytas renovuotas Lazdynų baseinas
D.Rimšaitė varžysis finale / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Temos: 1 Daugiakovė

Lietuvos atstovė atrankos varžybose surinko 3852 taškus. D. Rimšaitė laimėjo savo grupės fechtavimosi rungtį (1000 tšk.), tačiau plaukime liko 21–a (1012 tšk.), o krose bei šaudyme tenkinosi devintąja pozicija (1840 tšk.).

A grupės varžybas laimėjo prancūzė Elodie Clouvel (3940 tšk.), aplenkusi tautietę Elfie Arnaud (3896 tšk.) bei 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių vicečempionę britę Heather Fell (3880 tšk.).

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato moterų asmeninių varžybų pusfinalio etapo B grupėje (28 dalyvės) ketvirtadienį sėkmingiausiai pasirodė dukart planetos bei šių metų Senojo žemyno pirmenybių nugalėtoja prancūzė Amelie Caze (3940 tšk.).

Antrąją vietą šioje grupėje užėmė vengrė Viktoria Pataki (3852 tšk.), o trečia buvo brazilė Yane Marques (3848 taškai).

Anksčiau į pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą pateko ir visi trys atranoje kovoję vyrai – Justinas Kinderis, Edvinas Krungolcas ir Tomas Makarovas.