2017 04 26

Sauliaus Štombergo akivaizdoje „Laimos“ tinklininkės įspūdingai triumfavo pasaulio žaidynėse

Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse fantastišką pasirodymą surengė ir aukso medalius iškovojo Vilniaus „Laimos“ tinklininkės.
„Laimos“ tinklininkės

Moterų amžiaus kategorijos virš 40 metų turnyre „Laimos“ komanda laimėjo visus septynis susitikimus ir per visą turnyrą pralaimėjo vos vieną setą.

Pusfinalyje vilnietės 2-0 (25:15, 25:18) nugalėjo „Bluebelles“ (Anglija) ekipą, o finale 3-0 (25:15, 25:15, 25:20) nepaliko didesnių vilčių „United“ komandai, kurią sudarė Japonijos, Australijos ir Naujosios Zelandijos žaidėjos.

„Finale nebuvo labai lengva, bet laimėjome visus tris setus. Žaidimas buvo gana atkaklus. Iš pradžių mums buvo sunku įsivažiuoti, bet Renata Šalkuvietė savo patirties dėka visas sustatė, surikiavo, nuramino ir sugebėjome užtikrintai laimėti. Visos mūsų žaidėjos labai stengėsi, buvo susikaupusios, labai norėjo laimėti. Finale ypač geru žaidimu pasižymėjo Jurga Bagdzevičienė, Vilma Bružienė, bet prie pergalės prisidėjo visos“, – sakė „Laimos“ ekipos vadovė Rūta Maslauskienė.

„Laimos“ tinklininkes Naujojoje Zelandijoje palaikė kitų sporto šakų atstovai, tarp jų ir krepšininkas Saulius Štombergas. Tai, pasak R.Maslauskienės, finale tik dar labiau įkvėpė Vilniaus klubą.

Grupės etape „Laimos“ komanda laimėjo visus penkis susitikimus. Vilnietės 2-0 (25:6, 25:12) įveikė „Mighty Swans“ (Australija), 2-0 (25:17, 25:15) – „United“, 2-1 (25:10, 23:25, 15:9) – „Austral Phoenix“ (Australija), 2-0 (25:17, 25:23) – „Fish Canada“ (Kanada) bei 2-0 (25:16, 25:10) – „Bluebelles“ ekipas.

Pasaulio veteranų žaidynėse puikiai sekasi ir mūsų šalies plaukikams.

Įspūdingą medalių kraitį susižėrė plaukikai: 200 m kompleksiniu būdu rungtyje auksą iškovojo Vedestas Šefleris (45-49 metų grupė), bronzą laimėjo Sigitas Katkevičius (60-64 m.), o tos moterų tos pačios distancijos plaukime Lina Bielinienė pasipuošė sidabru (40-44 m.).

400 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje trečias finišavo ir bronzos medalį iškovojo Stasys Grigas (75-79 m.), plaukdama 50 m peteliške čempione tapo Lina Bielinienė (40-44 m.), 100 m nugara rungtyje Sigitas Katkevičius (60-64 m.) laimėjo sidabrą, tuo pačiu pagerindamas Lietuvos veteranų rekordą.

100 m plaukimo nugara finale Arlandas Antanas Juodeška (55-59 m.) finišavo penktas, tačiau su nauju Lietuvos rekordu. 100 m ir 200 m nugara distancijose Vladimiras Paludnevičius (70-74 m.) pelnė bronzą, Stasys Grigas 400 m laisvu stiliumi rungtyje iškovojo bronzą, o Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė 4x50 kombinuotoje estafetėje iškovojo sidabro medalius (nugara Arlandas Antanas Juodeška, krūtine Sigitas Katkevičius, delfinu Vedestas Šefleris, laisvuoju stiliumi Vaidotas Gumbis).

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai