2013 07 06

Šeštajame dviratininkų lenktynių Austrijoje etape Ignatas Konovalovas finišavo trisdešimtas

65-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių „Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria“ dviratininkų lenktynių šeštajame etape „MTN-Qhubeka“ ekipos narys Ignatas Konovalovas finišavo 30-as ir bendrojoje įskaitoje įskaitoje pakilo į 47-ąją vietą iš 49-osios.
Ignatas Konovalovas
Ignatas Konovalovas / movistarteam.com nuotr.

Lietuvos dviratininkas penktadienį 182 km distanciją baigė kartu su etapo nugalėtoju vokiečiu Geraldu Cioleku, akimirka aplenkusiu italą Simonę Ponzį bei australą Jonathaną Cantwellą:

1. Geraldas Ciolekas (Vokietija) 4 val. 17 min. 42 sek.

2. Simone Ponzi (Italija)

3. Jonathanas Cantwellas (Australija)

4. Toshas Van Der Sande (Belgija)

5. Fabio Felline (Italija) ...

30.Ignatas Konovalovas tas pats laikas ...

138.Janas Ghyselinckas (Belgija) atsiliko 5 min. 09 sek.

Bendrojoje įskaitoje I. Konovalovą nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio belgo Kevino Seeldraeyerso, kuris penktadienį finišavo vos 126-as, tebeskiria 28 minutės bei 20 sekundžių: