2011 04 17

Skaudus Lietuvos ledo ritulio rinktinės startas pasaulio čempionate

Lietuvos ledo ritulio rinktinė skaudžiu pralaimėjimu pradėjo pasaulio čempionatą Ukrainoje. Pirmojo diviziono B grupės rungtynėse Lietuva 1:5 nusileido Lenkijai.
N.Dauksevičius rinktinės vartus saugojo iki trečiojo kėlinio ir praleido keturis įvarčius. / Organizatorių nuotr.

Vienintelį įvartį lietuviams pelnė jaunasis ledo ritulio talentas aštuoniolikmetis Pijus Rulevičius.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo Lenkijos ritulininkai, kurie įsiveržė į priekį 9-ąją minutę. Rezultatą Lietuva išlygino po trijų minučių, tačiau vėliau į mūsų šalies rinktinės vartus skriejo net keturi įvarčiai.

Sergejus Borisovas, Lietuvos komandos treneris, po rungtynių savo auklėtiniams kalbėjo: „Šiandien nebuvote silpnesni niekuo, bet negalima žaisti visų rungtynių, turint mažiau žaidėjų. Iš kur tada gali likti jėgų rungtynių pabaigoje?“ – klausė treneris savo žaidėjų.

„Mes nesijaudinome, bet pirmąsias rungtynes pradėjome sunkiai. Ši problema mus kamuoja jau daug metų iš eilės. Pritrūko jėgų sužaisti iki galo. Pusę kėlinio žaidėme gerai ir po to per dvi minutes susigadindavome viską“, – pasakojo gynėjas Mindaugas Kieras.

Rytoj Lietuvos ledo ritulio rinktinės lauks akistata su šeimininke Ukraina.

Lietuvos rinktinė taip pat susitiks su Kazachstano, Didžiosios Britanijos, Estijos komandomis.

Pirmą vietą B grupėje užėmusi rinktinė iškovos vienintelį kelialapį į elito divizioną. Paskutinėje pozicijoje likusi komanda iškris į žemesnį – antrą – divizioną.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas