2010 09 26

Sunkiaatletis Didžbalis pasaulio čempionate užėmė aštuntą vietą

Antalijoje (Turkija) vykstančiame pasaulio sunkiosios atletikos čempionate aukštą aštuntą vietą svorio kategorijoje iki 94 kg užėmė devyniolikmetis Aurimas Didžbalis.
Aurimas Didžbalis
Šiemet pasaulio jaunimo (iki 20 metų) čempionu tapęs 19-metis A.Didžbalis tarp vyrų užėmė aštuntą vietą / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antroje pagal pajėgumą B grupėje šeštadienį startavęs lietuvis išrovė 178 kg, išstūmė 208 kg ir, dvikovėje surinkęs 286 kg, buvo antras grupėje bei sugebėjo aplenkti tris pajėgiausių A grupės atletus.

Pasaulio čempionu svorio kategorijoje iki 94 kg tapo rusas Aleksandras Ivanovas (403 kg – 185+218), vos vienu kilogramu aplenkęs ukrainietį Artiomą Ivanovą (402 kg – 185+217).

Bronzos medalis atiteko rumunui Valeriu Calancea – 397 kg (177+220).

Penktadienį trečiojoje pagal pajėgumą šios svorio kategorijos C grupėje startavęs trisdešimtmetis Donatas Anuškevičius išrovė 153 kg, išstūmė 200 kg ir, dvikovėje surinkęs 334 kg, bendroje įskaitoje liko 24–as tarp 45–ių startavusių atletų.

Iš viso vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionate dalyvauja 563 atletai (218 moterų ir 345 vyrai) iš 81–os valstybės.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas