2009 01 24

Vienas įvartis ir penki rezultatyvūs perdavimai

Vieną įvartį ir penkis rezultatyvius perdavimus atliko lietuviai atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato rungtynėse šeštadienį, o Latvijos čempionas Liepojos „Metalurgs“ klubas namuose 7:2 (2:1, 4:0, 1:1) nugalėjo Daugpilio „Latgale“ ekipą.
Lieuvos ledo ritulio rinktinė
Ledo ritulys / LLRF nuotr.
Temos: 2 Ledas Įvartis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Ledo ritulys

Vieną įvartį nugalėtojams pelnė ir du rezultatyvius perdavimus atliko Darius Pliskauskas bei rezultatyviu perdavimu prie pergalės prisidėjo Liepojos komandoje debiutavęs Darius Lelėnas. Abu „Metalurgs“ klubo, kuris su 67 taškais pakilo į septintą vietą, lietuviai taip pat atsėdėjo po dvi baudos minutes.

Keturiolikos komandų turnyro autsaiderės „Latgale“ (25 tšk.) ekipos gretose žaidusio Egidijaus Baubos sąskaitoje rezultatyvus perdavimas ir 6 baudos minutės, o Donatas Kumeliauskas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą bei „uždirbo“ dvi baudos minutes.

Trečią vietą pirmenybėse užima vartininko Arūno Aleinikovo Žlobino „Metalurg“ (81 tšk.) klubas.

Baltarusijos čempionate su 99 taškais po 40 rungtynių pirmauja Minsko „Junost“ ledo ritulininkai.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas