2014 01 24

Žolės riedulys: mače su Šveicarija – dramatiškos lygiosios

Lietuvos moterų rinktinė antrąsias rungtynes Europos moterų uždarų patalpų riedulio II diviziono čempionate Šiauliuose su Šveicarijos ekipa baigė lygiosiomis 3:3 (1:2).
Riedulio varžybos
Vilniuje – Lietuvos uždarų patalpų riedulio moterų čempionato kovos / pliadisfoto.com nuotr.
Temos: 1 Žolės riedulys
Jau 8 min. Šveicarijos rinktinės lyderė Stephanie Walti po mažojo kampinio išvedė savo komandą į priekį, o 12-ąją minutę po greitos atakos Marina Gysin padidino viešnių pranašumą. Vis dėlto jau po 3 min. Dovilė Kuklienė rezultatą sušvelnino.

35 minutę sumaištyje prie vartų Donata Grigienė įmušė įvartį. Tačiau likus žaisti 1 min. 33 sek. Lietuvos rinktinės galimybės, atrodė, sužlugo, kai ta pati D.Grigienė buvo nubausta ir turėjo minutei palikti aikštę.

Išsigelbėti nuo pralaimėjimo Lietuvos komandai pavyko paskutinėmis sekundėmis, kai varžovių žaidėja koja sustabdė į vartus skriejusį kamuoliuką. Į šveicarių vartus buvo skirtas baudinys, kurį įvarčiu pavertė D.Grigienė.

„Tai buvo rungtynės su laiminga pabaiga, – po mačo atsikvėpė Lietuvos rinktinės treneris Vaidotas Vaičeliūnas. – Manau, antrajame kėlinyje į Šveicarijos rinktinės turėjo būti skirtas dar vienas 7 metrų baudinys, nes varžovės taip pat sustabdė kamuoliuką koja. Lygiosios mums yra geras ženklas, nes buvome pralaimėję keletą kontrolinių rungtynių, nepavyko ir pirmosios rungtynės čempionate su belgėmis. Rytdieno rungtynės su Velso rinktine bus labai sunkios. Šveicarėms jos pralaimėjo 2:3.“

Europos čempionato B grupėje Šveicarijos rinktinė turi 4 taškus, Belgijos ir Velso – po 3, Lietuvos – 1.

Šeštadienį mūsų ekipa su Velso rinktine susitiks 11 val. 20 min. Pergalės atveju mūsų ekipa išsaugotų galimybes prasibrauti į čempionato pusfinalį.