2009 11 20

Zubrus dėl traumos nebaigė rungtynių (video)

Antrą pralaimėjimą iš eilės NHL patyrė Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi. Ketvirtadienį svečiuose jis po baudinių serijos 2:3 nusileido Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkams, o lietuvis dėl patirtos traumos žaidė vos 7 minutes.
D.Zubrus tapo pergalėingo įvarčio autoriumi
D.Zubrus apgailestavo, kad negalėjo baigti rungtynių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrame kėlinyje lietuvis nesėkmingai blokavo varžovo metimą – ritulys pataikė į koją ir puolėjas į aikštelę negrįžo. Vos 7 minutes mače žaidęs D.Zubrus dukart netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus ir išvengė baudos minučių.

Amerikos žiniasklaida teigia, kad lietuviui gali būti lūžusi koja. „Iš tikrųjų nežinau. Medikai apžiūrės ir pasakys“, – po rungtynių nj.com sakė susirūpinęs D.Zubrus. – Negalėjau grįžti į aikštę. Tai truputį kelia nerimą. Jau seniai buvau traumuotas ir niekuomet nenoriu, kad taip nutiktų. Nervina, kai negali baigti rungtynių.“

Abu įvarčius šeštą nesėkmę per dvidešimt reguliariojo sezono rungtynių patyrusiems „Devils“ ledo ritulininkams pelnė Zachas Parise'as (08:35 ir 44:39). Vienuoliktą pergalę per dvidešimt mačų iškovojusio „Predators“ klubo gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Jasonas Arnottas (04:44 bei 41:09), o pergalingą baudinį realizavo Martinas Eratas.