2010 01 27

Zubrus grįžo ant ledo, bet „Devils“ pralaimėjo (nuotraukos)

Septynioliktą nesėkmę 51-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (69 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi. Antradienį jis svečiuose 0:3 nusileido Otavos „Senators“ (62 tšk.) ledo ritulininkams.
D.Zubrus grįžo ant ledo po daugiau nei dviejų metų pertraukos
D.Zubrus grįžo ant ledo po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kelio traumą išsigydęs 31 metų lietuvis žaidė po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos ir per 12 su puse minutės nė karto nemetė į šeimininkų vartus, išvengė baudos minučių bei blokavo vieną varžovo metimą.

Iš viso per 21 šio sezono mačą D.Zubraus sąskaitoje – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 10 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams, kurie Šiaurės Rytų divizione yra antri bei iškovojo septintą pergalę iš eilės, pelnė Aleksejus Kovaliovas (09:12), Milanas Michalekas (18:42) bei Jasonas Spezza (35:47).

„Senators“ vartininkas Brianas Elliottas atrėmė visus 24 svečių metimus bei ketvirtą kartą per  karjerą NHL pirmenybėse į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.