Antrasis Lietuvos boksininkas baigė pasirodymą planetos pirmenybėse Kazachstane

Kazachstane vykstančiame pasaulio bokso čempionate pasirodymą baigė antrasis iš keturių Lietuvos atstovų – Eimantas Stanionis.
Eimantas Stanionis prieš olimpinį prizininką Evaldą Petrauską
Eimantas Stanionis prieš olimpinį prizininką Evaldą Petrauską / A.Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Boksas

Sekmadienį svorio kategorijos iki 69 kg (55 dalyviai) turnyro šešioliktfinalyje Kauno bokso mokyklos auklėtinis 1:2 (30:27, 27:30, 28:29) turėjo pripažinti armėno Aramo Amirchaniano pranašumą.

Armėnijos boksininko varžovu aštuntfinalyje antradienį bus antras pagal reitingą šioje svorio kategorijoje meksikietis Marvinas Cabrera, kuris šešioliktfinalyje 3:0 (30:27, 30:27, 30:27) privertė pasiduoti Koredę Adenijį iš Nigerijos.

Svorio kategorijos iki 60 kg (46 dalyviai) šešioliktfinalyje sekmadienį šilutiškis Edgaras Skurdelis 0:3 (27:30, 28:29, 28:29) pralaimėjo penktam pagal skirstymą į aštuntfinalį iškopusiam vengrui Miklošui Vargai.

Po Nepriklausomybės atgavimo lietuviai iš planetos pirmenybių parsivežė vieną sidabro ir keturis bronzos medalius. 1993 metais Vitalijus Karpačiauskas (iki 67 kg) iškovojo sidabrą, 1995-aisiais bronzos medalius laimėjo V. Karpačiauskas (67 kg) ir Vidas Bičiulaitis (57 kg). 2007 metais bronziniu prizininku tapo Daugirdas Šemiotas (81 kg), o 2011 metais Azerbaidžano sostinėje Baku vykusiame pasaulio bokso čempionate bronzos medalį iškovojo kaunietis Egidijus Kavaliauskas (69 kg), šiuo metu sėkmingai kopiantis karjeros laiptais profesionaliame bokse JAV.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas