Boksininkas Eimantas Stanionis – pasaulio čempionato ketvirtfinalyje

Boksininkas Eimantas Stanionis Dohoje vykstančiame pasaulio čempionate pateko į ketvirtfinalį. Lietuvį nuo bronzos medalio skiria tik viena pergalė.
Eimantas Stanionis
Eimantas Stanionis / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Boksas

Aštuntfinalyje lietuvis 3:0 nugalėjo patyrusį venesuelietį Gabrielį Maestrę Perezą.

Pasaulio čempionatų debiutantas pirmoje kovoje susitiko su Airijos boksininku Adamu Nolanu. Lietuvis iškovojo pergalę taškais 2:1 (28:29, 30:27, 29:28) ir pateko į antrą pasaulio čempionato etapą.

arptautinės bokso asociacijos AIBA reitinge 29 metų G. Maestre Perezas užima 2 vietą, 8 metais jaunesnis E. Stanionis yra 13-as.

2012 m Londono olimpiadoje venesuelietis užėmė 5 vietą, ketvirtfinalyje jis pralaimėjo olimpiados auksą iškovojusiam kazachui Serikui Sapijevui. Praėjusiame 2013 metų pasaulio čempionate venesuelietis iškovojo bronzos medalį. Šiais metais G. Maestre Perezas triumfavo „Pan American“ žaidynėse.