Iškovojusi auksą karatistė Rita Pivoriūnaitė išskubėjo į televizijos šokių projektą (nuotraukos)

Europos kiokušin karatė jaunimo ir studentų (iki 22 metų) čempionate Vilniuje lietuviai pelnė keturis aukso medalius, iš jų tris - merginos. Čempionate dalyvavo per 200 sportininkų iš 25 Senojo žemyno šalių.
Rita Pivoriūtė iškovojo auksą
Rita Pivoriūnaitė iškovojo auksą / Augusto Četkausko nuotr.

Sėkmingai jose pasirodę lietuviai iškovojo keturis aukso medalius, iš jų trys atiteko dailiosios lyties atstovėms.

Ryškiausia turnyro žvaigždė Rita Pivoriūnaitė tapo Europos čempione svorio kategorijoje iki 55 kilogramų. Iškart po varžybų sportininkė išvyko į tiesioginį TV šokių projekto, kuriame dalyvauja su šokėju Karoliu Levanaičiu, filmavimą.

Rūta Brazdžionytė iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 60 kilogramų, o Nora Vaznelytė – svorio kategorijoje iki 65 kilogramų.

Vienintelį aukso medalį Lietuvai vaikinų varžybose pelnė Donato Imbro auklėtinis Renatas Kairevičius, svorio kategorijos iki 85 kg varžybų finale įveikęs savo klubo draugą ir treniruočių partnerį Modestą Čyplį.

Iškilmingo čempionato atidarymo metu buvo atliktas unikalus pasirodymas – 800 kiokušin karatė atstovų atliko 100 „kiai“ ritualą. Taip pat buvo pristatyta Lietuvos kiokušin karatė šlovės galerija.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas