Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdoje paaiškėjo IX bokso turnyro „Gintarinė pirštinė“ nugalėtojai

Čempionato akimirkos
boksofederacija.lt nuotr. / Bokso kovos akimirka
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vienuolikos valstybių odinės pirštinės meistrai rungėsi dėl aukščiausių apdovanojimų tris dienas Klaipėdoje trukusiame IX tradiciniame tarptautiniame bokso turnyre „Gintarinė pirštinė“.

Turnyre dalyvavo 90 keturių amžiaus grupių sportininkų iš Lenkijos, Rusijos, Estijos, Latvijos, Armėnijos, Švedijos, Vokietijos, Ispanijos, Suomijos, Čekijos ir Lietuvos.

Lietuvos atletai turnyre iškovojo dešimt aukso medalių.

„Buvo daug gražių ir atkaklių dvikovų, liejosi emocijos. Esu itin patenkintas ir savo auklėtiniais, kurie iškovojo komandinę taurę devintą kartą iš eilės. Mūsų miesto boksininkai yra pajėgūs ir tai dar kartą įrodė“, – kalbėjo bokso treneris ir turnyro organizatorius Eugenijus Vaitkus.

IX tarptautinio bokso turnyro „Gintarinė pirštinė“ finalo rezultatai (nugalėtojai įrašyti pirmieji):

jaunučiai

svorio kategorija iki 39 kg Karolis Karpičius (Lietuva) – Nojus Kanapinskas (Lietuva)

svorio kategorija iki 46 kg Bradačas Františekas (Čekija) – Neilas Jonušas (Lietuva)

jauniai

svorio kategorija iki 48 kg Vidmantas Usevičius (Lietuva) – Renatas Dužinas (Lietuva)

svorio kategorija iki 52 kg Mantas Brazas (Lietuva) – Kondratas Bialas (Lenkija)

svorio kategorija iki 63 kg Davidas Kotrčas (Čekija) – Aras Daunys (Lietuva)

svorio kategorija iki 66 kg Michailas Bartunekas (Čekija) – Denisas Braunas (Vokietija)

jaunimas

svorio kategorija iki 52 kg Gabrielis Escobaras (Ispanija) – Sigitas Stončius (Klaipėda)

svorio kategorija iki 60 kg Sebastianas Garrido (Ispanija) – Justas Anužis (Lietuva)

svorio kategorija iki 64 kg Aurimas Jasinskas (Lietuva) – Denisas Denikatevas (Lietuva)

svorio kategorija iki 81 kg Jonas Gavėnas (Lietuva) – Romero Granero (Ispania)

vyrai

svorio kategorija iki 60 kg Gytis Vaitkus (Lietuva) – Garnikas Haratiunianas (Armėnija)

svorio kategorija iki 69 kg Edvinas Puplauskas (Lietuva) – Maksimas Savenka (Latvija)

svorio kategorija iki 75 kg Leonas Charto (Švedija) – Egidijus Vaitkevičius (Lietuva)

svorio kategorija iki 81 kg Sigitas Galdikas (Lietuva) – Rimas Radzvinskas (Lietuva)

moterys

svorio kategorija iki 54 kg Monika Serafin (Lenkija) – Kotryna Geležnikaitė (Lietuva)

svorio kategorija iki 60 kg Tatjana Martison (Estija) – Laura Jonauskaitė (Lietuva)

svorio kategorija virš 81 kg Džesika Balsevičiūtė (Lietuva) – Šarūnė Parutytė (Lietuva)

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Temos Boksas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką