Laurinaitis – tarptautinio imtynių turnyro Norvegijoje nugalėtojas

Kolbotne (Norvegija) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre „Kolbotn Cup 2010“ Vilius Laurinaitis iškovojo aukso medalį.
V.Laurinaitis įveikė visus varžovus
V.Laurinaitis įveikė visus varžovus / imtynes.lt nuotr.

Kaip praneša imtynes.lt, Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis svorio kategorijoje iki 96 kilogramų įveikė švedą Tomą Jonssoną (4:0/4:0) bei norvegus Joną Frederiką Isakseną (2:1/3:0) ir Benjaminą Swedrupą (7:1/5:1). Minėtoje svorio kategorijoje kovojo šeši atletai.

Svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Julius Matuzevičius nugalėjo Hamletą Nilseną (2:0/1:0) ir Tommy Christenseną (7:0/2:0) iš Švedijos, tačiau suklupo imtyje su Panamerikos čempionato nugalėtoju amerikiečiu Marku Stenbergu (0:1/1:5) ir kovoje prieš Europos jaunimo čempioną Viktorą Lorinczą (0:1/0:1) iš Vengrijos. J.Matuzevičius tarp devynių dalyvių liko ketvirtoje vietoje.

Net šešiolika imtynininkų kovojo svorio kategorijoje iki 74 kilogramų. Eivydas Sekus nugalėjo švedus Stefaną Erikssoną (5:1/4:0) ir Antoną Nordstromą (4:0/2:2/1:0), bet pusfinalyje lietuviui teko pripažinti Švedijos atleto Manfredo Edsbergo pranašumą (2:0/0:1/1:7). Paguodos imtyje E.Sekus nusileido amerikiečiui Corey Hope (0:8/0:1). Kovos su amerikiečiu metu E.Sekus patyrė nugaros traumą, todėl treneriai atsisakė kovos su švedu Sebastianu Brandstormu dėl 5 vietos.

„Džiaugiuosi Viliaus laimėjimais, tačiau laukiu ir J.Matuzevičiaus svaresnio pasirodymo. Julius dar ieško savęs, dažnai blaškosi ant kilimo. Svarbiausi tarptautiniai startai  negreitai, tad yra laiko taisyti klaidas. Dabar svarbu pasiruošti 2011 metų Lietuvos čempionatui, kuris vyks neįprastai anksti – sausio 22 dieną Vilniuje“, - auklėtinių pasirodymą vertino rinktinės treneris Olegas Antoščenkovas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 52 komandos iš dešimties valstybių.