2015 04 21

Eurolygos ketvirtfinalio serijoje „Olympiakos“ nugalėjo „Barcelona“ ir išsiveržė į priekį

Trečiosiose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus ir išsiveržė į priekį serijoje iki trijų pergalių 2:1.
„Olympiakos“ – „Barcelona“
„Olympiakos“ – „Barcelona“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirėjo „Olympiakos“ – „Barcelona“ 73:71 (26:23, 18:13, 15:24, 14:11)

Pirėjo krepšininkai užtikrintai pirmavo po pirmosios rungtynių dalies, tačiau po didžiosios pertraukos katalonai susiėmė ir ketvirtasis kėlinys tapo tikru išbandymu abiems ekipoms.

19 taškų nugalėtojams pelnė Giorgios Printezis, 15 – Vassilis Spanoulis, 8 – Bryanas Dunstonas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Juanas Carlosas Navarro (14 tšk.), Tomašas Satoransky (12 tšk.), Justinas Doellmanas ir Maciejus Lampe (po 10 taškų).

„Barcelona“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale 73:57, tačiau Pirėjo krepšininkai antrąsias rungtynes laimėjo 76:63 ir išlygino serijos rezultatą.

Ketvirtosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Graikijoje.