2015 04 23

„Olympiakos“ pergalę ir kelialapį į Eurolygos finalo ketvertą išplėšė G.Printezio tritaškis

Ketvirtadienį Eurolygoje buvo sužaistos dar vieno ketvirtfinalio serijos rungtynės. Pirėjo „Olympiakos“ namuose nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus, laimėjo seriją 3:1 ir tapo paskutiniu Eurolygos finalo ketverto dalyviu.
„Olympiakos“ – „Barcelona“
„Olympiakos“ – „Barcelona“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pirėjo „Olympiakos“ – „Barcelona“ 71:68 (16:17, 13:20, 21:13, 21:18)

Eurolygos pusfinalyje Pirėjo klubas susitiks su Maskvos CSKA, o Madrido „Real“ žais su Stambulo „Fenerbahce“.

Po pirmojo kėlinio ispanai turėjo tik vieno taško pranašumą, tačiau antrajame įsibėgėjo ir sukaupė aštuonių taškų persvarą 37:29. Trečiajame kėlinyje jau susikaupė graikai ir išlygino rezultatą 50:50.

Ketvirtajame kėlinyje viskas prasidėjo iš naujo. Likus žaisti minutę, tašku pirmavo „Barcelona“. Tuomet ispanai suklydo ir „Olympiakos“ sėkmingai atakavo bei išsiveržė į priekį 66:65. Juanas Carlosas Navarro atsakė dviem taikliais baudos metimais. Vassilis Spanoulis pataikė dvitaškį ir vėl išvedė į priekį „Olympiakos“ – 68:67. Po neapgalvotos Vangelio Mantzario pražangos prie baudų metimo linijos stojo J.C.Navarro ir pataikė vieną baudos metimą iš dviejų išlygindamas rezultatą 68:68. Likus žaisti 0,6 sekundės, „Olympiakos“ surengė pergalingą ataką – paskutinę akimirką tritaškį pataikė Georgiosas Printezis.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo 17 taškų surinkęs Vassilis Spanoulis. Lemiamo metimo autorius G.Printezis pridėjo 14, V.Mantzaris – 11 taškų.

Katalonijos ekipai Ante Tomičius pelnė 13 taškų, Tomašas Satoransky 12, Alexas Abrinesas – 11.

Į finalinį ketvertą jau pateko Stambulo „Fenerbahce“, Maskvos CSKA ir Madrido „Real“ klubai.

Pirėjo klubas Eurolygos finalinio ketverto nėra pasiekęs nuo triumfo 2013 metais.

„Barcelona“ ketvirtfinalio seriją pradėjo pergale 73:57, tačiau Pirėjo krepšininkai antrąsias rungtynes laimėjo 76:63 ir išlygino serijos rezultatą. Po įtemptos kovos trečiosiose rungtynėse pergalę 73:71 šventė graikai.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas