Bėgikas Kostas Skrabulis pateko į kitą Universiados etapą

Planetos studentų universiados Pietų Korėjoje lengvosios atletikos varžybose ketvirtadienį tik vienam iš trijų startavusių Lietuvos bėgikų pavyko patekti į tolesnį varžybų etapą.
Lengvaatletis Kostas Skrabulis
Lengvaatletis Kostas Skrabulis / LLAF

Vyrų 200 m bėgimo trečiajame atrankos bėgime trečias finišavo Kostas Skrabulis (21,51 sek,), kuris su dvidešimtu rezultatu pateko į antrąjį ratą tarp 32 dalyvių.

Kitas Lietuvos bėgikas šioje rungtyje – Lukas Gaudutis – pirmajame iš devynių atrankos bėgimų finišavo penktas (21,99 sek.), o galutinėje įskaitoje tarp 63 dalyvių liko 43-ias.

200 m kvalifikacinėse varžybose greičiausiai nubėgo italas Davide'as Manenti (20,82 sek.), japonas Kotaro Taniguchi (20,90 sek.) bei rusas Viačeslavas Kolesničenka (21,00 sek.).

Moterų 100 m barjerinio bėgimo finale tarp aštuonių bėgikių nebus penkių universiadų dalyvės Sonatos Tamošaitytės. Trečiajame atrankos bėgime ji finišavo trečia (13,78 sek.), o galutinėje įskaitoje tarp 24 bėgikių dešimtąją poziciją pasidalijo su Fiona Morrison iš Naujosios Zelandijos.

2007 metų universiadoje S. Tamošaitytė buvo užėmusi 21-ą vietą, 2009 – 2, 2011 – 11, o 2013 – 8.

Ketvirtadienį universiados lengvosios atletikos moterų 100 m pusfinalyje bėgs Karolina Deliautaitė ir Lina Grinčikaitė-Samuolė, o 400 m pusfinalyje rungtyniaus ir Eva Misiūnaitė.

Pirmajame 800 m pusfinalio bėgime startuos Natalija Piliušina, antrajame – Eglė Balčiūnaitė, 5000 m bėgimo atrankoje dalyvaus Monika Juodeškaitė.